[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Përleshje masive pas prishjes së fejesës, gjashtë persona në gjendje të rëndë shëndetësoreBotapress, 16 Gusht-Mbrëmë një ngjarje e rëndë ka tronditur Dibrën.

Disa persona janë zënë në një lokal dhe gjashtë prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë në spital.Shkak për këtë ngjarje është bërë prishja e fejesës mes dy të rinjve.

ediat bëjnë me dije se familjarët e djalit dhe të vajzës janë takuar në një lokal për të sqaruar situatën, megjithatë duket se biseda ka degraduar.Krushqit kanë ushtruar dhunë mbi njëri-tjetrin dhe momentalisht po mjekohen në spitalin e Dibrës.

Menu Title