.
×

Përgjigjet Bleona: Shqiptarët janë ADN’ja imeKështu shkruan në Facebook, Bleona Qereti.

Blena Qereti ka sqaruar se ajo nuk ka thënë kurrë që “shqiptarët nuk e kanë mbështetur”.

Mesazhi i plotë:

Zemrat e mia pershendetje! Deshiroj te sqaroj sot, disa shkrime qe jane publikuar ne media per mua dhe familjen time.
E para, nuk kam thene kurre qe ‘shqiptaret s’me kane mbeshtetur’. Une jam krenare qe jam shqiptare dhe kam arritur deri ketu vetem nga ju, fansat e mi besnike. Sigurisht komentet e injoranteve, kam vendosur t’i injoroj. Injoranca nuk ka kombesi. Shqiperia dhe Shqiptaret kane qene dhe do mbeten gjithmone ADN-ja ime.
Se dyti, lajmi se familja ime eshte mbyllur ne shtepi, eshte gjithashtu i pavertete. Ata kane qene mbeshtetesit e mi ne cdo hap dhe sigurisht jane krenare tek me shohin sot, te realizuar ne ate qe kam enderruar gjithe jeten.
Ju dua dhe ju falenderoj te gjitheve ju qe me mbeshtetet!