[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Përfundon takimi i nënkryetarëve të LDK-sëKa përfunduar takimi i nënkryetarëve në Lidhjen Demokratike të Kosovës.Takimi mes kreut të VV-së, Albin Kurtit dhe atij të LDK-së, Isa Mustafës do të zhvillohet në ora 14:00.

Kujtojmë se të dyja partitë që dolën fituese nga zgjedhjet e 6 tetorit kanë harmonizuar programet për bashkëqeverisje; ndërsa sot pritet të nënshkruhet edhe marrëveshja për koalicion.

Menu Title