[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Për Cardi B nuk ka kthim: Nënshkruan dokumentet e divorcitReperja e njohur, Cardi B ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, reperi Offset, lajmi ky i cili gjatë gjithë ditës qarkulloi në mediat rozë.

Belcalis Almanzar, e njohur me emrin skenik Cardi B, ka paraqitur një kërkesë divorci në Atlanta të martën pas tre viteve martesë, ndërsa sipas burimeve të afërta për mediat e huaja thuhet se ajo tashmë i ka nënshkruar të gjitha dokumentet e nevojshme për këtë procedurë dhe nuk ka kthim prapa.

Krahas kësaj, një seancë dëgjimore në këtë rast është caktuar për 4 nëntor. Deri më tani reperja nuk ka bërë asnjë deklaratë në lidhje me këtë lajm.

 

Menu Title