[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Paske fjetur me rroba?’, fansi ngacmon Bleona QerretinBleona Qerreti ëqshtë padyshim një nga këngëtaret më të komentuara në të gjithë Shqipërinë.Kjo shepsh edhe për faktin se ajo nuk ka komplekse dhe shpesh e tepron edhe me rrobat që i zgjedh ekstravagante dhe të hapura.Ndërsa ditën e sotme ajo ka vendosur të postojë një foto e sapozgjuar nga gjumi. Mirëpo komenti i një prej fansave e ka acaruar artisten.

Ai shkruan: “Ke fjetur me rroba?” Ndërkohë që Bleona nuk e ka pritur mirë këtë koment dhe ka shkruar: “Pse mendon që fle e zh.veshur? Mos ngatërro Bleonën e skenës me Bleonën e vërtetë”,-ka përfunduar ajo, duke i shtuar komentit disa ikona të qeshurash.

Menu Title