.
×

Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?Majlinda Zeka me t’u bërë nënë u përball me një sfidë për ta rritur e vetme djalin e saj, pasi u nda nga reperi Majk.

 Ajo në postimet e saj në Instagram shihet se tërë kohën e saj ia kushton Roanit, përcjell ORAinfo.

Majlinda në Instagram u pyet se si ka vepruar familja e saj kur e ka lindur e vetme Roanin dhe ajo dha përgjigjën se e ka pasur mbështetjen më të madhe nga ata.