[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pasi tha se shitem për një milion euro, Fjolla Morina reagon sërish!Javën e kaluar Fjolla Morina ishte e ftuar në emisionin “Thumb”, tek Aulona dhe Fatma. Këngëtarja u ngacmua nga gazetarja Fatma nëse do shitej për 500 mijë euro, dhe si me shaka Fjolla u shpreh se jo, por do e bënte një gjë të tillë për një milion euro.

E kjo deklaratë e këngëtares bëri bujë në media javën e kaluar, dhe tani ka reaguar sërish Fjolla.

Morina ka thënë se gjithçka ka qenë në formë shakaje, dhe jo ashtu siç e kanë bërë mediat.

 

Menu Title