.
×

Pasi që u tha se është në lidhje të re, Atifete Jahjaga befason me veprimin e sajIsh presidentja Atifete Jahjaga ka kohë që i ka dhënë fund lidhjes së saj martesore me Astrit Kuçin, ditën e djeshme qarkulloj lajmi se ajo është tashmë në një lidhje të re.

Jahjaga, u pa në një nga lokalet e Prishtinës, me një burrë i cili sipas sjelljes që ka bërë ka bërë që të dyshoj se është partneri i ri i Atifete Jahjagës.Edhe pse ky lajm bëri bujë, Jahjaga nuk reagoj lidhur me këtë.

Siç duket ajo ka vendosur të hesht rreth kësaj çështje.Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar disa imazhe rreth aktiviteteve të saj me punë.

‘Në takim me përfaqësueset e organizatës YMCA në Kosovë biseduam për punën dhe aktivitetet e tyre për fuqizimin dhe edukimin e të rinjëve, si dhe mënyrat e mundshme të bashkëpunimit në të ardhmen’: ka shkruar ajo në foto.