[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pasi që u tha se është në lidhje dashurie me miliarderin shqiptar, reagon Morena TarakuDitën e djeshme u spekula se këngëtarja Morena Taraku është në lidhje me miliarderin shqiptar Hysen Belliun.

Kishte lajme në media rozë që qarkulluan për këtë lidhje të këngëtares.Pas këtyre, Morena ka publikuar një imazh në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ku ka shkruar:

‘Po them që jam singel dhe më e lumtur se kurrë‘.

Menu Title