[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pasi kthehet nga Kosova, Miley Cyrus e merr këtë vendimKëngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsëorth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e tyre.

Ndërkohë Miley u pa në Como të Italisë, në skena të nxehta me blogeren Kaitlynn Carter. Ndërkohë aktori nuk ka reaguar në lidhje me ndarjen. Ai gjendet në Australi me të vëllain Chris, i cili do të festojë ditëlindjen.

kujtojmë se Miley javën e kaluar ishte në Kosovë ku performoi në festivalin Sunny Hill dhe u prit mjaft mirë nga publiku kosovar.

Menu Title