.
×

Pasi e bëri për vete miliarderin iranian, shikoni çka i bën tani MorenaMorena Taraku e cila kohen e fundit u bë femra më e komentuar në shtypin rozë, shkruan ORAvip.E kjo krejtë pasi që u përfol për lidhjen e saj me miliarderin nga Teherani.

 

Ai është Sasha Sobhani ia ka rrëmbyer zemren bukuroshës nga Kosova.Kemi parë jetën luksoze që bën Morena Taraku, por ai që bën Sasha nuk ka të krahasuar.Në një video që ka publikuar Sasha shihet në shtratë,e më vonë ka publikuar edhe një tjeter imazh e që e verteton se Morena dhe Sasha janë në lidhje është fjala “Të Dua” në mbishkrimin e një foto që ka publikuar Sasha.E këtë fjalë sigurisht Morena ia ka mësuar miliarderit.

 

VIDEO