[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas peticionit të familjes, Rina Balaj merr këtë vendimDy ditë më parë familjarët e Rina Balajt nisën një peticion që llogaria e saj në Instagram të kthehej sërish nga kompania “On Records”.

Mirëpo, motra e Rinës, ajo dhe e cila nisi këtë peticion, shumë shpejt mori përgjigje nga Met Elshani i cili tha se të punojnë dhe mos merren me budalliqe.Pas asaj deklarate duket se Rina ka marrë vendim që mos të merret me atë çështje.

Këngëtarja tashmë ka hapur llogarinë e saj të re në Instagram, “Is your girl Rina”, ndërsa ka bërë dhe postimin e parë duke pyetur ndjekësit nëse u kishte munguar, e padyshim komentet kanë qenë të shumta për të.

Menu Title