[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas Morena Tarakut, miliarderi iranian Sasha Sobhani nis lidhje me një kosovare tjetërSiç duket lidhja me Morena Tarakun, i ka lënë një shije të mirë miliarderit iranian Sasha Sobhani.Pasaniku nga Irani që shumicën e kohës e kalon në Stamboll, duket se ka një simpati të veçantë për vajzat kosovare!

 

Ai ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram të një vajze e cila vallëzon me këngën “Shqipe” të reperes Tayna. Vajza në fjalë vështirë identifikohet, megjithatë ajo vallëzon edhe me këngën e Lumi B “Machiato” dhe i përcjell edhe vet me këndim këngët e vet Sasha, ka shkruar se mikja e tij është mysafire nga Kosova. /Prive.al

 

Menu Title