[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas këngës së Getit dhe Florit, reagon Majk: Më shumë k*rva se këngëtarëGetoar Selimi dhe Flori Mumajesi kanë lansuar këngën e re.

Fjala është për projektin muzikor të titulluar ‘Dashni me Raki’ e cila për 24 orë ka grumbulluar mbi 1 milion klikime, pa asnjë sponozorim, shkruan lajmi.net

E pikërisht për këtë detaj është kapur reperi Majk.

Në Instastory Majk ka hedhur ca video e fotografi ku tha se Babastars dhe Threedots nuk kanë nevojë për sponozorizime pasi çdo këngë e tyre është hit, duke i rikujtuar edhe këngët e tyre të mëhershme.

Po ashtu, Majk ka hedhur edhe kunja kundër artistëve të tjerë që i bëjnë ‘spnosor’ këngëve të tyre, duke thënë se në skenë po ka më shumë k*rva se këngëtarë

screenshot_3

screenshot_2

Menu Title