.
×

Pas fotove Rudina Dembacaj publikon dhe bisedat private me Markun: Të DuaPasi e mohoi për muaj me rradhë lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Frrokun, tashmë Rudina Dembacaj nuk fshihet më, madje poston dhe komunikime private me partnerin e saj të ri.

Ajo ka publikuar në Instastory mesazhet që shkëmben me Frrokun, ku duket se ka dhe një “debat” se kush është shefi në marrëdhënien mes tyre.

Por ajo që bie në sy pa dyshim është se si Marku i shpreh dashurinë moderatores së njohur. Duket se çifti po kalon ditët e tyre më të bukura dhe këtë e tregojnë pikërisht këto detaje.