[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas fotove nudo, Rita Ora ‘godet’ sërish, fotografohet nga afërRita Ora, ka provokuar sërish me imazhet që ka postuar.Këngëtarja, ka postuar foto në bikine e cila ka ekspozuar linjat trupore dhe asetet, shkruan portali GazetaBlic.‘Kur e dini se kjo është festa juaj e fundit përpara se ORA të godasë. Pshhhhh 🏋🏼‍♀️🥳💋’, ka shkruar Rita në foto.

Rikujtojmë se para disa ditësh, 29 vjeçarja i ka publikuar disa imazhe nudo, por nuk i ka mjaftuar më sa duket sërish ka sjell foto joshëse.

 

Menu Title