[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas dy muaj kërkim, më në fund shfaqet Elvana GjataKa dy muaj që këngëtarja Elvana Gjata po kërkohet nga policia. Këngëtarja Elvana Gjata po kërkohet nga policia për të marrë deklaratën e saj në lidhje me përleshjen me armë që ndodhi mbrëmjen e 4 tetorit në zonën e ish-Bllokut, ku mbeti i vrarë edhe një person.

Pas kësaj ajo ka qëndruar edhe larg rrjeteve sociale dhe postimi i fundit në Instagram ishte më 27 shtator.

Por mediat shqiptare kanë shkruar se së fundmi ajo u bë e ‘’gjallë’’ në këtë rrjet social por jo duke publikuar ndonjë foto të re. Elvana Gjata sot nisi ta ndjek deputetin e PS-së, Jurgis Çyrbja.

Menu Title