[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas dasmës, shfaqen për herë të parë Meghan dhe princi HarryKëtë mëngjes, Meghan Markle dhe Princi Harry u fotografuan teksa largoheshin nga Kështjella Windsor, aty ku kaluan natën e parë si një çift i martuar.

Çifti janë drejtuar për në Kensington Palace në Londër, çfarë do të thotë se dasma mbretërore “mbaroi”. Sa keq! Dukesha e Sussex me aq sa mund të shihet nga xhami i makinës, ka veshur një bluzë të bardhë dhe një xhaketë të zezë.

 

 

Ajo duket shumë e përqëndruar në bisedën e saj me princin Harry. Nga ana tjetër, edhe çifti Kate-William janë fotografuar në makinë teksa largoheshin nga Kështjella Windsor.

 

 

Të buzëqeshur dhe me syze, çifti i famshëm duken të lumtur që po kthehen në Londër, pasi ceremonia e dasmës shkoi shumë mirë, dhe me shumë gjasë do të mbahet mend gjatë.

Menu Title