[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pas 30 vjetëve, Remzie Osmani sërish në klasë të gjimnazitRemzie Osmani ka vizituar një klasë të gjimnazit. Këngëtarja Remzie Osmani duket se ka pasur një ri-bashkim me shoqërinë e gjimnazit.

Ajo para pak dotëve ka publikuar një fotografi ku shihet në një klasë gjimnazi, ku duket se kanë shkuar për vizitë ajo me disa prej shoqeve dhe shokëve të saj.

Remzia ka shkruar mbi foton që ka postuar: “Pas 30 viteve përsëri maturantat në klasë”.

Ndërsa sot ajo ka publikuar një fotografi tjetër ku tregon se ata kanë bërë një ‘reunion’, një ritakim me shoqërinë e klasës në Prizren.

Menu Title