[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

 Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshmeGjatë dy ditëve të ardhshme pritet të mbajë mot me diell dhe vransira raporton Instituti Hidrometereologjik i Kosovës.“Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare”

Njoftimi i plotë:

Moti për dy ditë 28-29.10.2020Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare.

Menu Title