.
×

Para fillimi të ndeshjes ku do të luajë burri i saj, Leonita befason me vepriminLeonita e Granit Xhaka janë ҫifti më i dashur dhe më i përfolur nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Ata nuk hezitojnë që ka shfaqin dashurinë e tyre edhe publikisht, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale me postime të ndryshme dhe të shumta.

Pak para ndeshjes ku do të luajë Graniti, gruaja e tij ka shkuar ta përcjellë nga ku ka bërë edhe një postim për të.