.
×

Pamjet e para të Vehbi Kajtazit pas sulmit 

Gazetari dhe kryeredaktori i ‘Insajderit’ Vehbi Kajtazi është sulmuar fizikisht në qendër të Prishtinës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 në një nga lokalet në kryeqytet.

Kajtazi nga sulmi fizik ka marrë lëndime në fytyrë, dhe është parë i përgjakur.

Megjithatë në një fotografi që ka siguruar Gazeta Express pak minuta pas sulmit, gazetari Kajtazi duket të jetë në gjendje të mirë, pas sulmit.