[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pamje tronditëse/ Shikoni sa policë e qëllojnë terroristin Amedy Coulibaly (VIDEO)Pamjet e filmuara nga një qytetar, në supermarketin Cacher kur forcat speciale ekzekutojnë terroristin Amedy Coulibaly, janë tronditëse.

Disa të shtëna armësh. Pastaj terroristi u drejtohet me armë në dorë forcave speciale. Mbi të një breshëri plumbash pistolete nga disa efektivë të policisë. Pengjet janë pak hapa, majtas, mes plumbave. Të terrorizuar ngrenë duart përballë policëve dhe dalin, njëri pas tjetrit.

Menu Title