.
×

Pamje nga tërmeti i mbrëmshëm në rrafshin e Dukagjinit (Video)Tërmeti që ndodhi në orët e vona të natës sonte në Rrafshin e Dukagjinit , thuhet se te ketë qenë 4.3 dhe 2.6 të Rihterit. Epiqendëra e tyre ka qenë në rajonin e Istogut dhe Pejës.

Tani për këtë ngjarje kanë filluar të qarkullojnë edhe disa video në internet.

Një e tillë është edhe kjo që ua sjell Express, marrën ga Youtube, e cila edhe le dyshime për vërtetësinë e saj.

Mbishkrimi i kësaj video është “gjirime nga tërmet në rrafshin e dukagjinitt (21.01.2015)”