[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pamje nga përfundimi i takimit në Bruksel Thaçi-Vuçiq- MogheriniKa përfunduar takimi trepalësh mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, atij të Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini.

Pas takimit, mediave po iu drejtohet Vuçiqi.

 

 

Menu Title