[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Osmani e Ukaj, në fushatë bënin “selfie” së bashku, në Kuvend u përplasën mes vete! 

Botapress, 13 Korrik – Vjosa Osmani dhe Xhavit Ukaj janë deputetë të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Madje në fushatën e fundit për zgjedhjet e 6 Tetorit të vitit të kaluar ishin më shumë se sa “konkurentë” në garën per deputetë, shkruan Botapress.
Madje Vjosa Osmani e Xhavit Ukaj gjatë fushatës në Prizren kishin bërë një foto të përbashkët (selfie) të cilët po ua sjellim ta shihni ju vetë.
Por gati dhjetë muaj më pas, në seancën e fundit të Kuvendit të Kosovës, deputeti Xhavit Ukaj dhe kryetarja e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmani u përplasën mes vete gjë që shkaktoi edhe ndërprerjen e seancës së Kuvendit të Kosovës, shkruan Botapress.

Menu Title