[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Oriola Marashi kapet mat në Dhërmi,shikoni si duket modelja 

Modelja e shumë komentuar në media e rrjete sociale, Oriola Marashi tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot provokuese që poston.

Por me siguri jeni kurioz si duket ajo jashtë Instagramit. “Lajmi.net” e ka fotografuar Oriolën gjatë pushimeve të saj në Dhërmi ku ndodhet së bashku me mikesha.

Në fotot e publikuara, modelja shfaqet e veshur me rroba banjo të zeza dhe lejla, me lëkurën e nxirë, teksa rregullon shezlongun.

Gjithashtu këto foto vërtetojnë se format perfekte të Oriolës nuk janë aspak falë fotoshopit.

 

Menu Title