[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Olta Daku drejt martesësOlta Daku ka zbuluar më të rejat rreth saj.Olta ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.Aktorja foli rreth jetës private dhe asaj profesioanle, me këtë rast tregoi edhe se me çfarë po merret aktualisht.

Po ashtu, ajo u pyet nëse ka në plane të afërta martesën, pasi që këtë pjesën e jetës private e mban të mbyllur hermetikisht.Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Oltës dhe mësoni se çfarë tha ajo.

Menu Title