.
×

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video)Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video)

Ajo pas u konfirmuar si njëra prej anëtarëve të jurisë së X Factor ka konfirmuar se së shpejti do të këtë edhe një risi prej saj.

 

Është fjala për një këngë që ajo e ka realizuar në bashkëpunim me Avici.

Këngës i është punuar videoklipi dhe sipas Ritës pritet të që të lansohet së shpejti.