.
×

Nuk po i duket sa ka mjaft kripë, por shikojeni videon me kujdesNjë video qesharake është publikuar në Facebook.Aty shihet një person teksa përgatitë një gjellë.Por ajo që kap syrin e të gjithëve është kripa që ka vendosur dhe mënyra se si e provon, transmeton Botapress.info 

Videjoa qesharake numëron mbi 40 milionë klikime dhe pasi ta shikoni do ta kuptoni pse:

VIDEO