[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk ndalen vjedhjet në shtet: Policia e konfirmon vjedhjen e arkës në AUV 

Policia e Kosovës ka konfirmuar lajmin se mëngjesine  sotëm është raportuar për vjedhje në objektin e Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë në Fushë Kosovë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka thënë se njësitë policore gjenden në vendin e ngjarjes.

“Me datë 22.10.2020 në orën 08:05 në Policinë e Kosovës është raportuar se në një objekt në Fushë Kosovfë është kryer një vjedhje. Njësitet kompetente policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke kryer hetime për rastin”, ka deklaruar Hoxha.

 

Menu Title