[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Nuk ka çka kërkon policia e as gazetarët në Infektivë”Analisti politik, Arben Ahmeti ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në Klinikën Infektive.Ai ka shkruar në Facebook se as gazetarët e as policia nuk kanë çka kërkojnë atje.Sipas tij, atje mund të qëndrojnë vetëm profesionistët shëndetësor.

Reagimi i plotë:

Nuk ka cka kerkon policia ne infektive e as gazetaret. Sot do te duhej qe ne kete ambient dhe perskaj tij te qendrojne vetem ata qe mund te ndihmojne ne shpetimin e jeteve.Nese ka ndodh ndonje gabim njerezor ka kohe per hetime e hulumtime.

Nuk e kemi luksin qe te sillemi normal e t’u humbim kohe mantelbardheve qe i kemi lene vete ne beteje. Armend Zemaj reago.

Menu Title