[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk e dinim që Elvana Gjata qenka mike e ngushtë me reperen e famshme amerikaneKëngëtarja e hitit “Best On Earth”  Bia është bërë emër i njohur për një kohë shumë të shkurtër.Kënga e saj është renditur në 50 këngët më të mira në Billboard.Jo vetëm kaq reperja e re është dhe një ndër më të preferuarat e Rihanës e cila kjo e fundit ka rradhitur këngën e Bias si ndër më të preferuarat muajt e fundit.

Por teksa suksesi i Bias vijon të rritet, ne nuk e dinim që reperja e famshme është mikeshë shumë e mirë me këngëtaren shqiptare Elvana Gjata.Këtë e mësuam nëpërmjet një postimi të Gjatës në Instagram, ku uron kolegen e saj Bia të cilën e quan ‘sissy’ (motër).‘Jepi motër, i ke merituar të gjitha”; ka shkruar Gjata përbri një foto ku duket së bashku me reperen Bia dhe dy vajza të tjera.

Menu Title