[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk do ta njihni Shpat Kasapin në këtë foto nga fëmijëriaShpat Kasapi ka publikuar një fotografi nga koha kur qenë fëmijë dhe do të ju duket e pabesueshme sa ndryshe është nga Shpati që jemi mësuar ta shohim në ditët e sotme.

Shpat Kasapi edhe pse nuk është shumë aktiv me projekte muzikore, ai vazhdon të jetë një nga këngëtarët e preferuar të publikut shqiptar.

Këngëtari së fundmi ka vendosur të ndaj me ndjekësit e tij në Instagram, një imazh nga fëmijëria e hershme, vetëm buzëqeshja e tij është e njëjta sikurse në ditët e sotme.

Ndryshe, në një intervistë të realizuar ditë më parë Shpati vuri në pah dëshirën e tij për tu futur në politikë

Menu Title