[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk do ta besoni se si vallzoi Mihrija në dasmën e Labit, i lë të gjithë pa ‘mend’(Video+Foto) 

Dasma e Labit e cila u mbajt mbrëmë në Prizren ka bërë bujë të madhe në publikun shqiptar.

Pothuajse të gjitha fytyrat publike të showbizit shqiptar ishin pjesë e këtij ahengu të organizuar nga moderatori i njohur Labinot Gashi, shkruan Botapress

Poashtu edhe Mihrije Braha këngëtarja e mirënjohur e muzikës shqiptare ishte e ftuar në këtë mbrëmje.

Ajo përmes një videoje ka treguar vallëzimin e saj special në këtë dasmë, dhe Mihrija si çdo herë dukej mjaft në formë./Botapress.net/

Për më shumë ndiqeni videon:

Menu Title