.
×

Nuk do ta besoni, kaq bukur këndon vajza maturante e këngëtares së njohur MustafaMotrat Mustafa erdhën në skenë të gjitha dhe u bënë shumë të pëlqyera për publikun e këngës popullore.

 

Edhe Kumrie Mustafa hyri në këtë biznes fitimprurës në Kosovë dhe është bërë një emër i njohur tashmë, përcjell ORAvip.

 

 

Vajza e saj maturante befasoi të gjithë me pamjen e saj joshëse, por së fundi nëna e saj na ka treguar edhe një talent të ri të saj.

 

Ajo di të këndojë dhe atë e bën në formën më të mirë. Për këtë Kumria është krenare prandaj edhe ka ndarë në video me shumë ndjekës të saj./

 

VIDEO