.
×

Nostalgji: I mbani mend këto performanca të së shkuarës?Nisur nga një performancë e Adrian Gaxhës në 2003- shin, publikuar nga llogaria @këngëttona në Instagram, vendosëm të gërmonin më tutje dhe këtë mbremje t’ju sillnim në kujtesë disa hite të së shkuarës, së bashkë me look- un rrënjësisht ndryshe të VIP- ave tanë, shkruan Botapress.info

Pa komentuar gjatë (sepse videot flasin vetë) ia nisim me:

Adrian Gaxha – “Luj luj” 2003

 

Aurora – “Le Le Kaçurrele” 2006

Etno Engjujt – “Le për mu mama” 2008

 

Adrian Gaxha – “Çapkëne” 2003

View this post on Instagram

ADRIAN GAXHA – Çapkëne 2003 RTK ❤

A post shared by Kenget tona💥 (@kengettona) on

Tuna – “Me Mikrofon përsëri” 2003

View this post on Instagram

TUNA – Me Mikrofon perseri RTK 2003 @tunasejdi

A post shared by Kenget tona💥 (@kengettona) on

Soni Malaj – “Djall e Dreq” 2007

Nora Istrefi – “Taksi” 2005

View this post on Instagram

Nora Istrefi – Taksi #2005  #topfest2

A post shared by Kenget tona💥 (@kengettona) on

 

Nora Istrefi – “1000 herë” 2007

 

Orinda Huta – “Harrova të marr frymë” 2005

Genta Ismajli – “Unë jam fati yt” 2006