[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nora poston foto të reja nga pushimet, ekspozon të pasmetKëngëtarja Nora Istrefi duket se ka zgjedhur që ta lë vuajtjen anash me një pushim në plazh pas ndarjes nga Robert Berisha.

Robert Berisha para disa jave kishte shkruar një status ku kishte treguar se është ndarë nga gruaja e tij Nora Istrefi.

Para një jave Nora Istrefi thuhet se ka dorëzuar dosjen në gjykatë për shkurorëzim nga Roberti derisa pritet që së shpejti të bëhet edhe ndarja zyrtare e çiftit.

E derisa të ndodh kjo, Nora ka vendosur që të largohet për pushime në bregdeti, e ku ka marrë me veten edhe vajzën e saj Renee dhe nënën e saj, këngëtaren Syzana Tahirsylaj.

E tëra që ka postuar në këto foto, ku Nora ekspozon të pasmet, është një emotikon “zemër” në Instagram.

Menu Title