.
×

Nora nuk heziton të dalë pa grim, si ju duket?E kemi parë gjithmonë të kuruar deri në detaje si në klipe ashtu edhe në ekrane televizive por rrallë herë pa makijazh. Fjala është për artisten, Nora Istrefi e cila së fundmi shfaqet tërësisht pa grim dhe natyrale ku duket tejet ndryshe, shkruan lajmi.net

Në imazhet e fundit pa grim ajo dallon shumë nga paraqitjet ekstravagante të saj, siç e shohim gjithnjë. Megjithatë, këngëtarja nuk e ka fare problem të pozoj pa grim dhe në këtë gjendje ku publiku nuk është mësuar ta shoh.

Nga ana tjetër, sa i përket projekteve muzikore ajo është mjaft aktive pa lënë anash edhe koncertet.