.
×

Nora Istrefi e vetme pa Robertin, shkëlqen në të kuqe në dasmën e ElitësPrezantuesja kosovare, Elita Rudi dhe reperi i famshëm Gjiko janë duke u martuar.

Në një ambient të hapur me mbi 700 të ftuar, të pranishëm janë edhe një pjesë e madhe e artistëve shqiptarë. Nora shfaqet me një fustan të kuq elegant por që mungon bashkëshorti i saj, muzikanti Robert Berisha./BP/