[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nora e “fshinë” nga jeta e saj Robertin, i largon të gjitha fotot nga instagrami!Nora dhe Roberti janë dyshja më e komentuar në shoubiz, sidomos që nga vera e vitit të kaluar.
Pas 13 vitesh martesë, Nora dhe Roberti habitën me vendimin e tyre për tu ndarë, shkruan “Kosovarja”.
Ndonëse ccifti nuk kanë dhënë detaje e arsye pse erdhën deri të vendimi i papritur, por pavarësisht të gjithave për hir të vajzës së tyre Rene ata edhe të ndarë po kalojnë mjaft mirë.
Madje deri dikur vonë Nora mbanë në instagram edhe fotot që kishe me Robertin, e tani ato nuk janë gjë kundi.
Më në fund Nora mori vendimin që ti fshijë gjitha fotot me ish bashkëshortin e saj.

Menu Title