.
×

Noizy nuk ndalet, blen ‘Ferrarin’ e tretë dhe i vendos emrin e çuditshëm (Foto) 

 

Së fundmi këngëtari ka blerë Ferrarin e tretë brenda një kohe të shkurtër dhe ka kushtuar plot 300 mijë euro.

 

Noizy ka publikuar videon në Instagram dhe ka zbuluar edhe emrin e veçantë që i ka vendosur “bishës” së tretë.

 

Ferrarin e parë reperi e ka quajtur ‘Shakira’, të dytën e ka quajtur ‘Motra e Shakirës’ dhe Ferrarin e fundit e ka quajtur ‘Dhjetori’./BW/