.
×

Noizy një tjetër mesazh për fansat (foto)Noizy për herë të parë foli mbrëmë për sherrin e tij me BABASTARS në emisionin “Opinion”.

Në emision ai shpjegoi se nuk ishte faji i tij që kishte nisur sherri dhe se ishte i pakënaqur me gazetarët apo rrjetet sociale të cilët shpiknin.

Pas emisionit Noizy kishte një tjetër mesazh për fansat e tij.

“Cfar do qe TE shpifin televizionet & Dhe gazetaret e paguar Rinia e din Qe Un bej per to, sherrin Nuk e nisem ne.. Biles as Nuk e di Pse erdhen. Gjithsesi Love for the real Ones,”shkruan Noizy në Instagram.