[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Njoftim me rëndësi nga aeroporti Adem JashariAeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka njoftuar për fluturimet që janë planifikuar nesër. Sipas Aerportit, nesër në ora 09:00, pritet të kthehen në Kosovë 55 qytetarë nga Zvicra, sipas vendimit të Qeverisë së Kosovës.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, Aeroporti bën me dije se nesër është planifikuar një fluturim në arritje me udhëtarë Zurich-Prishtinë dhe dy fluturime në nisje me udhëtarë:

Prishtinë-Zurich dhe Prishtinë-Dusseldorf.“Fluturimi nga Zvicra për në Prishtinë është planifikuar të jetë me udhëtarë në arritje sipas vendimit të fundit të Qeverisë së Kosovës!”, njofton aeroporti.

Menu Title