.
×

Njihuni me Ushtrinë Simpatike në “Rruga B” (Video)Këtë javë u shfaq episodi i tretë i serialit më të ri vendor “RRUGA B”. Në këtë episod personazhet e “Rruga B” formuan ushtrinë më simpatike në botë. Ishte…

Këtë javë u shfaq episodi i tretë i serialit më të ri vendor “RRUGA B”.

Në këtë episod personazhet e “Rruga B” formuan ushtrinë më simpatike në botë.

Ishte Jetoni (Leonit Maloku), ai i cili detyroi shokët e tij Drenin(Besfort Berberi), Sidorelën (Vlera Pylla) dhe Hekuranin (Armend Zeqiri), që të zbatojnë urdhërat e tij si komandant i kësaj ushtrie.

Ky serial vjen me regji të Kastriot Saqipit dhe Valon Malokut dhe skenar të Avni Shkodrës.

“Rruga B” shfaqet çdo të marte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube: