.
×

Njihuni me Top 10 çiftet e Superligës së Kosovës (Foto)Sport Plus sjell çiftet më të bukura të Superligës. Janë plotë dhjetë futbollistë të elitës që me elegancën e tyre dhe të partnereve të tyre, zënë vend në Top 10.

Futbollistët e zgjedhur janë: Lulzim Doshlaku e Qemail Elshani (Feronikeli), Festim Krasniqi e Visar Zogiani (Prishtina), Genc Sermaxhaj (Drita), Betim Haxhimusa (Ferizaj), Lorik Maxhuni (Drenica), Arbër Prekazi (Llamkos K) dhe Atletik Muhaxhiri (Vëllaznimi).