.
×

Njihuni me Eleonora Keqekollën, vajza që po korr suksese me biznesin e saj në ZvicërrEleonora Keqekolla e lindur dhe e rritur ne Prishtinë, ka një kohë që jeton dhe vepron në Ëinterthur të Zvicrës. Ajo pasi përfundoj studimet e saj në Prishtine në një kolegj, në departamentin e Gazetarisë, emigron në Zvicërr, transmeton Botapress.info

Pasi estetikën e ka pasur gjithmonë pasion, ajo gjithashtu ka përfunduar trajnimet e nevojshme për qerpikë  në Prishtine dhe për thonjnë në Royal  në Zurich.

Pasi ka bërë një përvojë të mirë në Beauty-Nails, ajo ka menduar të hapë sallonin e saj  që të mirëpresë klientët e saj.

Pra kushdo që dëshiron të duket bukur, mund të orientohen ne sallonin e quajtur  Eleonora Lashes- Nails, nëWinterthur të Zvicrrës.Botapress.info