[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Njihuni me djalin e Cimës, kaq shumë i ka ngjarë(Foto)Rasim Thaçi, i njohur nga të gjithë si Cima, për shumë vite i ka bërë njerëzit të disponohen me humorin e tij, shkruan “Kosovarja”.

Shumë breza janë kënaqur me humorin e Cimes, humoristit që edhe sot mbetet mjaftë i veçantë në aktivitetin e tij.

Ndonëse afër të 70-tave, ish futbollisti po mbahet mjaftë mirë. Duket në formë të shkëlqyer, andaj edhe më tej punon e nuk ndalet, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Cima e ka kaluar ditën në kopshtin e tij, pranë të birit dhe nipit simpatik.

FOTO

FOTO

Menu Title