.
×

Njihuni me bariun nga Hani i Elezit, me vetëm 8 vjet shkollë ai mahnit me njohuritë që kaBariu Xhevahir Hasanllari nga Hani i Elezit ka memorie të shkëlqyer. Megjithëse ka mbaruar vetëm 8 vjeçaren, ai habit me njohuritë që ka për historinë, gjeografinë, astronominë dhe futbollin.

Ai është i ftuar këtë javë në emisionin n’Kosovë Show. Po pjesë e këtij emisioni është edhe Shyhrete Behluli. Këngëtarja promovon këngën e saj të fundit dedikuar nënës ‘Je e vetmja’. Por jo vetëm kaq, Shyhrete Behluli do të flas gjerë e gjatë edhe për karrierën e saj të gjatë muzikore.