[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Një vit nga ngjarja e Aulon Zekës, babai i tij me këto fjalë do të iu prekë thellë në zemërËshtë bërë një vit prej ditës kur u vra 16 vjeçari Aulon Zeka. Aulon Zeka nga Prishtina, shtatorin e vitit të kaluar ishte gjetur i vdekur afër një shkolle.

Të dyshuarit për vrasjen e tij ende nuk e kan marr denimin e merituar dhe procesi ndaj tyre është në gjykatë. Në një vjetorin e vrasjes së Aulonit, babai i tij ka bërë një postim prekës në Facebook.

VIDEO

Menu Title